Alle medlemsakademier

Antall: 70

Ad Fontes
v/ Terje Kvam
E-post: tekva2@online.no

 

Akademiet Også vi er Kirken
v/ Hanneke Ørne Bruce
Rolf Hofmos gate 11
0655 Oslo
Tlf: 932 61 767
E-post: leder@ogsavierkirken.no
Webside: http://ogsavierkirken.no

 

Akademi for kirke og kultur i Aust-Agder
v/ Camilla Rom
Binabbgata 20
4878 Grimstad
Mobil: 95 92 36 59
E-post: binabben@gmail.com / akademikkaa@gmail.com

 

Bjørgvin kirkeakademi
v/ Jan Otto Myrseth
Bryggen 13
5003 Bergen
Tlf: 55 59 32 76 / 99 51 82 80
E-post: jan.otto.myrseth@bergen.kirken.no

 

Bodø kirkeakademi
v/ Thoralf Fagertun
Tolder Holmers vei 11
8003 Bodø
Tlf: 75 50 85 56 / 477 61 883
E-post: thf@kirken.no

 

Borgund og Spjelkavik kyrkjeakademi
v/ Marit Kaldhol
Gamlevegen 30
6015 Ålesund
Mobil: 478 63 687
E-post: maritkaldhol@gmail.com

 

Det ortodokse kirkeakademiet i Oslo – Ortodokst Forum
v/ Fader Johannes Johansen
Hl. Nikolai kirke
Tvetenvn. 13, 0661 Oslo
Pb. 9162 Grønland 0134 Oslo
Tlf: 23 37 28 57
E-post:  fader.johannes@ortodoks.org

 

Dialog, Son kulturkirke
v/ Svein Gran
Vestsolveien 10
1555 Son
Tlf: 404 08 888
E-post: svein@komforlag.no

 

Domkirkeakademiet i Oslo
v/ Jonas Lind Aase
Oslo domkirke
Karl Johansgt. 11
0154 Oslo
Tlf: 23 62 90 10
E-post: ja362@kirken.no 

 

Domkirkens Teologicafé
v/ Sindre Oftebro
Kristian IVs gate 78A
Tlf: 993 00 030
E-post: teologicafe@gmail.com

 

Dovre kirkeakademi
v/ Hans-Jacob Dahl
2660 Dombås
Tlf: 61 24 04 19
E-post: hajada@online.no

 

Drammen kirkeforum
v/ Tor Bjørnstad Carlsen
Konggt. 2a
3019 Drammen
Tlf: 413 33 802
E-post: kirkeforum@drammen.kirken.no

 

Eidsvoll kirkeakademi
v/ Gunner Ljødal
Postboks 28
Habberstad
2081 Eidsvoll
Tlf: 63 96 80 35

 

Elverum kirkeforum
v/ Jeanette Mack Omdal
Per Sivlesv. 3
2407 Elverum
Tlf: 62 41 19 67
E-post: jomdal@yahoo.com

 

Fredrikstad kirkeakademi
Øivind Esten Sæther
Gydas vei 4
1614 Fredrikstad
Mob.: 913 52 528
E-post: oe-este@online.no

 

Gjerdrum kirkeforum
v/ Ingrid-Mia Børke
Askeheim 2
2022 Gjerdrum
Tlf: 63 99 20 95
E-post: ingboerk@online.no

 

Grenland kirkeakademi
v/ Gro Wernø
Jørund Telnesgt. 3
3718 Skien
Mob: 920 48 968
E-post: gro.werno@gmail.com

 

Groruddalen kirkeakademi
v/ Carsten Schuerhoff
Postboks 33 Haugerud
0616 Oslo
Mobil: 482 79 062
E-post: cs544@kirken.no
Nettside: http://www.groruddalen-kirkeakademi.org

 

Hadeland kirkeakademi
v/ Hans Erik Raustøl
Pilgutua 2
2750 Gran
Mobil: 92 61 38 82
E-post: h-e-rau@online.no

 

Hamar kirkeakademi
v/ Leif Jørn Hvidsten
Bekkesvevegen 107
2315 Hamar
Tlf. 952 33 395
E-post: lhvids@gmail.com

 

Harstad kirkeforum
v/ Osvald Ludviksen
Gullhauggata 3
9406 Harstad
Mobil: 901 61 538
E-post: os-lud@online.no

 

Haugtun kirkeakademi
v/ Trygve Natvig
Boks 6511
0501 Oslo
Tlf. 918 43 864
E-post: trygnat@online.no

 

Kampen Kirkeakademi
v/ Rolf C. Andersen
Ensjøsvingen 6 C
0661 Oslo
Tlf: 40 22 08 13
E-post: androlf@gmail.com

 

Karmøy kyrkjeakademi
v/ Lars Inge Tjøstheim
Søragadå 16
4280 Skudeneshavn
Tlf: 954 40 869
E-post: lars.inge.tjostheim@gmail.com

 

Katolsk-ortodoks akademi
v/ Caroline Serck-Hanssen
Eiksveien 57
1359 Eiksmarka
Tlf 918 44 838
E-post: serckhanssen@hotmail.com

 

Katolsk forum Asker og Bærum
Leder:
Benedicte Brøgger
Solliveien 8
1366 Lysaker
Mob: 46 41 02 45
E-post: benedicte@brogger.no

Nestleder:
Liv Wethe
Morkelgrenda 34
1352 Kolsås

 

Katolsk Forum Bergen
v/ Erik Andreas H. Holth
Møvikvegen 191
5357 Fjell
Tlf: 924 89 033
E-post: eaholth@me.com

 

Katolsk forum Kristiansand
v/ Frode Thorup
Danefjellveien 46
4550 Farsund
Tlf: 918 50 001
E-post: frode.thorup@gmail.com

 

Katolsk forum Stavanger
v/ Anne Marie Gjølme
St.Svithun kyrkje
St.svithuns gate 8
4005 Stavanger
Tlf: 90 07 57 46
E-post: anne.marie.gjoelme@gmail.com

 

Katolsk forum Trondheim
v/ Bodil Evjenth
Victor Baumannsvei 10c
7020 Trondheim
Tlf: 95 21 10 75
E-post: bodilevj@hotmail.com

og

v/ Solveig Bøe
Ladekammerveien 33a
7040 Trondheim
Tlf: 45 21 16 43
E-post: solveig.boe@ntnu.no

 

Kirkelig kulturverksted og Kulturkirken Jakob
v/ Erik Hillestad
Postboks 4684 Sofienberg
0506 Oslo
Tlf: 22 93 34 50
E-post: erik@kkv.no
Webside: http://www.kkv.no

 

Kirkeakademiet i Asker
v/ Einar Solbu
Kalkfjellet 29
1387 Asker
Tlf: 66 78 39 46
Mobil: 915 68 343
E-post: einar.solbu@eskulturdialog.com

 

Kirkeakademiet i Steinkjer
v/ Geir Gravaas
7709 Steinkjer
E-post: gravaas@online.no

 

Kirkeakademiet i Øyer
v/ Øyvind Sagedal
Kirkekontoret
2636 Øyer
Tlf: 61 27 89 17
E-post: oyvind.sagedal@kirken.oyer.no

 

Kongsberg kirkeakademi
v/Reidar Aasbø
Kirkekontoret
Hyttegt. 24
3616 Kongsberg
Tlf: 32 73 34 95
E-post: reidar.aasbo@kongsberg.kommune.no

 

Klokkergarden kulturverksted, Løten
v/Gina Sigstad
Rudbergvegen 9
2340 Løten
Tlf: 62 59 22 73
E-post: gi-ast-s@online.no

 

Kragerø kirkeakademi
v/ Olav Drevland
Tangeheia 5
3770 Kragerø
Mobil: 988 37 224
E-post: olavdrevland@yahoo.no

 

Kristiansund Kirke Kunst Kulturakademi
v/ Peder A. Rensvik
Postboks 71
6501 Kristiansund N
Tlf: 71 58 12 33 / 95 15 12 20
E-post: post@kkkkfestival.com
Webside: http://www.kkkkfestival.com

 

Kulturkirken Skåre
v/ Tom Landås
Haugesund kirkelige fellesråd
Postboks 612
5501 Haugesund
Mobil: 934 15 416
E-post: tla@haugesund.kirken.no

 

Kvinnherad kykjeakademi
v/ Sigfus Mehl
Baronivegen 75
5470 Rosendal
Tlf: 53 48 17 61
E-post: sigfus.mehl@knett.no

 

Lillesand kirkeakademi
v/ Erik Boysen
Bergshaven 34
4790 Lillesand
E-post: erik.boysen@ae.no

 

Lofoten kirkeakademi
v/ Kristine Sandmæl
Våganveien 52
8310 Kabelvåg
Tlf: 76 07 82 90 / 76 07 81 14
E-post: prost@lofotkatedralen.no

 

Lommedalen kirkeakademi
v/ Audgunn Oltedal
Linderudveien 58
1353 Bærums Verk
E-post: audgunn.oltedal@hioa.no

 

London kirkeakademi
v/ Torbjørn Holt
Sjømannskirken i London
1 St. Olav’s Square, Albion Street
London SE16 7JB, Storbritannia
Mobil: +44 77 11 22 30 59
Webside: www.sjomannskirken.no/london
E-post: tho@sjomannskirken.no

 

Lørenskog kirkeakademi
v/ Martin Synnes
Lyngveien 25
1470 Lørenskog
Mobil: 993 57 200
E-post: martin.synnes@gmail.com

 

Moss kirkeakademi
v/ Ingvild Osberg
Kirkeveien 270
1580 Rygge
Mobil: 915 18 367
E-post: ingosb@online.no

 

Nedstrand Kyrkjeforum
v/ Janne Eide
E-post: janne.eide@online.no

 

Nesodden kirkeakademi
v/ Synnøve Sakura Heggem
Vestveien 51
1450 Nesoddtangen
Tlf: 452 04 373
E-post: sokneprest@nesodden.kirken.no

 

Nordhordland kyrkjeakademi
v/ Åge Palmesen
Prestebrekka 24
5911 Alversund
Tlf: 56 35 73 70
E-post: age.palmesen@lindas.kirken.no

 

Nordre Aker kirkeakademi
v/ Gunnar Grøndahl
Barliveien 8
0874 Oslo
Mob: 913 54 815
E-post: gugroend@online.no

 

Kulturuken i Olsvik
v/ Reidun Oanæs Andersen
E-post: reidunoa@gmail.com

 

Foreningen Ringerike kirkeakademi
v/ Jan Martin Bang
Gamleveien 60
3520 Jevnaker
E-post: ringerike.kirkeakademi@gmail.com

 

Ringsaker kirkeakademi
v/ Bjørn Vilberg
Østhagen 4
2380 Brumunddal
Mobil: 97 51 32 51
E-post: vilbergbjorn48@gmail.com

 

Røros kirkeforum
v/ Harald Hauge
Hjulmakerveien 4
7374 Røros
Mobil: 957 31 151
E-post: haraldjr@hotmail.com

 

Sancta Sunniva kyrkjeakademi for Nordfjord
v/ Olaf Sigurd Gundersen
Vereide
6823 Sandane
Tlf: 57 86 93 85
E-post: osgunder@online.no

 

Sandefjord kirkeakademi
v/ Turid Skorge
Ranviksvingen 30
3212 Sandefjord
Mobil: 98 88 35 42
E-post: turidskorge@gmail.com

 

Sola kyrkjeakademi
v/ Joar Haga
Hagav. 120
4056 Tananger
Tlf: 40 04 11 08
E-post: joar.haga@gmail.com

 

Stord kyrkjeakademi
v/ Dag Eirik Eikeland
Kviteluren 17
5414 Stord
Tlf: 53 41 36 41
Mobil: 480 71 478
E-post: dag.eirik.eikeland@sklbb.no

 

St. Olav kirkeakademi  i Trondheim
v/ Gullaug Lereim Dybdahl
Sverdrups vei 19
7020 Trondheim
Mobil: 971 29 419
E-post: gullaug.dybdahl@gmail.com

 

Sunnfjord katolske kirkeforening
v/ Marcin Fojcik
Presteholten 18 A
6800 Førde
Mobil: 47 86 32 46

 

Telemark kyrkjeakademi
v/ Liv Andrea Mosdøl
Skrivargarden
3810 Gvarv
Tlf: 906 61 266
E-post: livandreamosdol@gmail.com

 

Toten kirkeakademi
v/ Jorun Vang
Fjellstugguvegen 13
2820 Nordre Toten
Mobil: 934 99 691
E-post: jorun.vang@nrk.no

 

Tromsø kirkeakademi
v/ Kjell Y. Riise
Postboks 1046
9260 Tromsø
Tlf: 91 68 75 44
E-post: kjell.riise@kirken.tromso.no

 

Tønsberg kirkeakademi
v/ Jan Terje Christoffersen
Botnegaten 15
3112 Tønsberg
Mobil: 918 09 363
E-post: jan.t.christoffersen@mf.no

 

Ullensaker kirkeakademi
v/ Øystein Grue
Gamlevegen 81
2040 Kløfta
E-post: oysgru@jdir.no
Tlf.: 63 98 21 23

 

Uranienborg kirkeakademi
v/ Svein Egil Skotte
Øvre Prinsdalsvei 36 A
1266 Oslo
E-post: s.e.skotte@vikenfiber.no

 

Valestrand kulturkyrkje
v/ Ottar Krakk
Kyrkjeverja
Postboks 65
5559 Sveio
Tlf: 53 74 84 20 / 932 16 644
E-post: ottar.krakk@sveio.kommune.no

 

Volda og Ørsta kyrkjeakademi
v/ May Kristin Bolli
Øvrelida 11
6154 Ørsta
Tlf.: 993 20 665
E-post: may.kristin.bolli@tussa.com

 

Voss kyrkjeakademi
v/ Kari Bye
Sivlevegen 10
5704 Voss
Tlf: 975 62 212
E-post: karibye@online.no

 

Ål kyrkjeakademi
v/ Anne Kjersti Frøyen
Movegen 11
3570 Ål
Mobil. 901 33 806
E-post: akfroyen@gmail.com 

 

Ås kirkeakademi
v/ Henrik Solbu
Fagerliveien 14
1435 Ås
Tlf.: 90760483
E-post: henrik@solbu.org

 

Akademier tilknyttet Norske kirkeakademier:

Åpen kirkegruppe
Postboks 6712 St. Olavs plass
0130 Oslo
Leder: Geir Wiknes
Mobil: 97 13 14 41
E-post: gard@apenkirkegruppe.org

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Bevegelse. Forum. Fristed.