Alle medlemsakademier

ALLE MEDLEMSAKADEMIER

Antall: 72

Ad Fontes – akademi for musikk og liturgi
v/ Terje Kvam
Bragernes kirke
Cappelens gate 9
3016 Drammen
E-post: tekva2@online.no

Akademiet Også vi er Kirken
v/ Hanneke Ørne Bruce
Rolf Hofmos gate 11
0655 Oslo
Tlf: 932 61 767
E-post: leder@ogsavierkirken.no
Webside: http://ogsavierkirken.no

Arendal og Grimstad kirkeakademi
v/ Inger Johanne Bolstad
Mobil: 99467781
E-post: ingerjohannebolstad@gmail.com

Auli kirkeakademi
v/ Michael Hoffmann
E-post: michael@hoffmannfamilie.net

Bjørgvin kirkeakademi
v / Leif Tore Michelsen
E-post: lm672@kirken.no

Bodø kirkeakademi
v/ Solveig Seines
E-post: ss788@kirken.no

Borgund og Spjelkavik kyrkjeakademi
v/ Marit Kaldhol
Gamlevegen 30
6015 Ålesund
Mobil: 478 63 687
E-post: maritkaldhol@gmail.com

Det ortodokse kirkeakademiet i Oslo – Ortodokst Forum
v/ Fader Johannes Johansen
Hl. Nikolai kirke
Tvetenvn. 13, 0661 Oslo
Pb. 9162 Grønland 0134 Oslo
Tlf: 23 37 28 57
E-post:  fader.johannes@ortodoks.org

Dialog, Son kulturkirke
v/ Svein Gran
Vestsolveien 10
1555 Son
Tlf: 404 08 888
E-post: svein@komforlag.no

Domkirkeakademiet i Oslo
v/ Jonas Lind Aase
Oslo domkirke
Karl Johansgt. 11
0154 Oslo
Tlf: 23 62 90 10
E-post: ja362@kirken.no 

Domkirkens Teologicafé
E-post: teologicafe@gmail.com

Dovre kirkeakademi
v/ Hans-Jacob Dahl
2660 Dombås
Tlf: 61 24 04 19
E-post: hajada@online.no

Drammen kirkeforum
v/ Tor Carlsen
Konggt. 2a
3019 Drammen
Tlf: 413 33 802
E-post: carlsen.tor@gmail.com  
og
Ivar Flaten
E-post: flaten@drammen.kirken.no

Eidsvoll kirkeakademi
v/ Gunner Ljødal
Postboks 28
Habberstad
2081 Eidsvoll
Tlf: 63 96 80 35

Elverum kirkeforum
v/ Jeanette Mack Omdal
Per Sivlesv. 3
2407 Elverum
Tlf: 62 41 19 67
E-post: jomdal@yahoo.com

Festspillene i Kristiansund
Kine Iselilja Gyldenskog
E-post: kine@festspillksu.no
www.festspillksu.no

Fredrikstad kirkeakademi
Stein Øyvind Jørstad
E-post: stein0702@yahoo.no

Gjerdrum kirkeforum
v/ Ingrid-Mia Børke
Askeheim 2
2022 Gjerdrum
Tlf: 63 99 20 95
E-post: ingboerk@online.no

Grenland kirkeakademi
v/ Susanne Rimestad
Gulsetkåsa 29
3743 Skien
Mob: 98626133
E-post: srime@online.no

Groruddalen kirkeakademi
v/ Jon Gunnar Jørgensen
Mobil: 95972640
E-post: j.g.jorgensen@iln.uio.no
Nettside: http://www.groruddalen-kirkeakademi.org

Hadeland kirkeakademi
v/ Hans Erik Raustøl
Pilgutua 2
2750 Gran
Mobil: 92 61 38 82
E-post: h-e-rau@online.no

Hamar kirkeakademi
v/ Anders Såstad
E-post: anders_saastad@hotmail.com

Hareid kyrkjeakademi
Hege Tretnes (Leiar)
E-post: hege.tretnes@hareid.kommune.no 

Harstad kirkeforum
v/ Osvald Ludviksen
Gullhauggata 3
9406 Harstad
Mobil: 901 61 538
E-post: os-lud@online.no

Haugtun kirkeakademi
v/ Oddrun Remvik
E-post: oddrun.remvik@getmail.no

Helgerud kirkeakademi
v/ Målfrid Brekke
Mobil: 40069363
E-post: maabrekk@gmail.com

Kampen Kirkeakademi
v/ Rolf C. Andersen
Ensjøsvingen 6 C
0661 Oslo
Tlf: 40 22 08 13
E-post: androlf@gmail.com

Karmøy kyrkjeakademi
v/ Lars Inge Tjøstheim
Søragadå 16
4280 Skudeneshavn
Tlf: 954 40 869
E-post: lars.inge.tjostheim@gmail.com

Katolsk-ortodoks akademi
v/ Caroline Serck-Hanssen
Eiksveien 57
1359 Eiksmarka
Tlf 918 44 838
E-post: serckhanssen@hotmail.com

Katolsk forum Asker og Bærum
Leder:
Benedicte Brøgger
Solliveien 8
1366 Lysaker
Mob: 46 41 02 45
E-post: benedicte@brogger.no
Nestleder:
Liv Wethe
Morkelgrenda 34
1352 Kolsås

Katolsk Forum Bergen
v/ Erik Andreas H. Holth
Møvikvegen 191
5357 Fjell
Tlf: 924 89 033
E-post: eaholth@me.com

Katolsk forum Stavanger
v/ Anne Marie Gjølme
St.Svithun kyrkje
St.svithuns gate 8
4005 Stavanger
Tlf: 90 07 57 46
E-post: anne.marie.gjoelme@gmail.com

Katolsk forum Trondheim
v/ Bodil Evjenth
Victor Baumannsvei 10c
7020 Trondheim
Tlf: 95 21 10 75
E-post: evjenth.bodil@gmail.com
og
Ole Kvaal
E-post: ole.kvaal@gmail.com

Kirkelig kulturverksted og Kulturkirken Jakob
v/ Erik Hillestad
Postboks 4684 Sofienberg
0506 Oslo
Tlf: 22 93 34 50
E-post: erik@kkv.no
Webside: http://www.kkv.no

Kirkeakademiet i Asker
v/ Einar Solbu
Kalkfjellet 29
1387 Asker
Tlf: 66 78 39 46
Mobil: 915 68 343
E-post: einar.solbu@eskulturdialog.com

Kirkeakademiet i Steinkjer
v/ Dag Jacobsen
Løsvingen 22
7712 Steinkjer
E-post: kirkeakademietsteinkjer@gmail.com /  bente.leirvik@vegvesen.no

Koinonia
v/ Maisi Bäckman
Mobil: 92889232
E-post: maisi.b@gmail.com

Kongsberg kirkeakademi
v/Reidar Aasbø
Kirkekontoret
Hyttegt. 24
3616 Kongsberg
Tlf: 32 73 34 95
E-post: reidar.aasbo@kongsberg.kommune.no

Klokkergarden kulturverksted, Løten
v/Gina Sigstad
Rudbergvegen 9
2340 Løten
Tlf: 62 59 22 73
E-post: gi-ast-s@online.no

Kragerø kirkeakademi
v/ Olav Drevland
Tangeheia 5
3770 Kragerø
Mobil: 988 37 224
E-post: olavdrevland@yahoo.no

Kulturkirken Skåre
v/ Tom Landås
Haugesund kirkelige fellesråd
Postboks 612
5501 Haugesund
Mobil: 934 15 416
E-post: tla@haugesund.kirken.no

Kulturutvalget i Frogner menighet
v/Anne Marie Tønnessen
E-post: miatonnessen100@gmail.com

Kvinnherad kykjeakademi
v/ Sigfus Mehl
Baronivegen 75
5470 Rosendal
Tlf: 53 48 17 61
E-post: sigfus.mehl@knett.no

Lillesand kirkeakademi
v/ Solveig Botnen Eide
Fagervoll
4790 Lillesand
E-post: solveig.b.eide@uia.no

Lofoten kirkeakademi
v/ Kristine Sandmæl
Våganveien 52
8310 Kabelvåg
Tlf: 76 07 82 90 / 76 07 81 14
E-post: prost@lofotkatedralen.no

Lommedalen kirkeakademi
v/Dag Karterud
E-post: dagk@oslomet.no

London kirkeakademi
Sjømannskirken i London
1 St. Olav’s Square, Albion Street
London SE16 7JB, Storbritannia
Mobil: +44 77 11 22 30 59
Webside: www.sjomannskirken.no/london

Moss kirkeakademi
v/ Ingvild Osberg
Kirkeveien 270
1580 Rygge
Mobil: 915 18 367
E-post: ingosb@online.no

Nedstrand Kyrkjeforum
v/ Janne Eide
E-post: janne.eide@online.no

Nesodden kirkeakademi
v/ Eli Drivdal
Mobil: 99226323
E-post: elidrivdal@gmail.com

Nordhordland kyrkjeakademi
v/ Åge Palmesen
Mobil: 45200773

Nordre Aker kirkeakademi
v/ Gunnar Grøndahl
Barliveien 8
0874 Oslo
Mob: 913 54 815
E-post: gugroend@online.no

Nye Møtestedet
v/ Lars Kobro
Mobil: 90942561
E-post: kobro@usn.no

Kulturuken i Olsvik
v/ Reidun Oanæs Andersen
E-post: reidunoa@gmail.com

Rennesøy og Finnøy kyrkjeforum
v/ Ole Hodnefjell
Mobil: 41520969
E-post: olehodnefjell@gmail.com

Ringerike kirkeakademi
v/ Jan Martin Bang
Gamleveien 60
3520 Jevnaker
E-post: ringerike.kirkeakademi@gmail.com / lisbethwennersberg@gmail.com

Ringsaker kirkeakademi
V/ Berger Johan Hareide
Vogngutua 15, 2380 Brumunddal.
E-post: berger.hareide@gmail.com

Røros kirkeforum
v/ Harald Hauge
Hjulmakerveien 4
7374 Røros
Mobil: 957 31 151
E-post: haraldjr@hotmail.com

Sandefjord kirkeakademi
v/ Solveig Elsebutangen,
Hasleskogvn. 21,
3239 Sandefjord
E-post: solveig.vennesland@gmail.com

Sankta Sunniva kyrkjeakademi for Nordfjord
v/ Olaf Sigurd Gundersen
Vereide
6823 Sandane
Tlf: 57 86 93 85
E-post: osgunder@online.no

Sola kyrkjeakademi
v/ Joar Haga
Hagav. 120
4056 Tananger
Tlf: 40 04 11 08
E-post: joar.haga@gmail.com

Stord kyrkjeakademi
v/ Dag Eirik Eikeland
Kviteluren 17
5414 Stord
Tlf: 53 41 36 41
Mobil: 480 71 478
E-post: dag.eirik.eikeland@sklbb.no

St. Olav kirkeakademi i Trondheim
v/ Øystein Flø, leder
Mobil: 918 72 873
E-post: oystein.flo@melhus.kommune.no

Sunnfjord katolske kirkeforening
v/ Marcin Fojcik
Presteholten 18 A
6800 Førde
Mobil: 47 86 32 46

Telemark kyrkjeakademi
v/ Nils Ivar Agøy
E-post: nils.i.agoy@usn.no

Toten kirkeakademi
v/ Jorun Vang
Fjellstugguvegen 13
2820 Nordre Toten
Mobil: 934 99 691
E-post: jv659@kirken.no

Tromsø kirkeakademi
v/ Kjell Y. Riise
Postboks 1046
9260 Tromsø
Tlf: 91 68 75 44
E-post: kjell.riise@kirken.tromso.no

Tønsberg kirkeakademi
v/ Jan Terje Christoffersen
Botnegaten 15
3112 Tønsberg
Mobil: 918 09 363
E-post: jan.t.christoffersen@mf.no

Ullensaker kirkeakademi
v/ Øystein Grue
Gamlevegen 81
2040 Kløfta
E-post: oysgru@jdir.no

Uranienborg kirkeakademi
v/ Svein Egil Skotte
Øvre Prinsdalsvei 36 A
1266 Oslo
E-post: s.e.skotte@vikenfiber.no

Valestrand kulturkyrkje
v/ Ottar Krakk
Kyrkjeverja
Postboks 65
5559 Sveio
Tlf: 53 74 84 20 / 932 16 644
E-post: ottar.krakk@sveio.kommune.no

Volda og Ørsta kyrkjeakademi
v/ May Kristin Bolli
Øvrelida 11
6154 Ørsta
Tlf.: 993 20 665
E-post: may.kristin.bolli@tussa.com

Voss kyrkjeakademi
v/ Kari Bye
Vangsgata 46 B
5700 Voss
Tlf: 975 62 212
E-post: karibye@online.no

Øyer kirkeakademi
v/Ingunn Dalan Vik
E-post: ingunn.dalan.vik@kirken.oyer.no

Ål kyrkjeakademi
v/ Anne Kjersti Frøyen
Movegen 11
3570 Ål
Mobil. 901 33 806
E-post: akfroyen@gmail.com 

Ås kirkeakademi
V/ Solveig E. Nielsen
E-post: solveig.e.nielsen@gmail.com

2 kommentarer til “Alle medlemsakademier”

  1. Hadde vært topp om det var mulig å stå på en mailingliste slik at en fikk tilsendt info om kommende møter i kirkeakademiene på Mail eller SMS. Videre at en kunne krysse av for hvilke kirkeakademi en får info om. Bor i Oslo og flere kan derfor være interessante

    Mvh
    Åse

    1. Beklager ekstremt lang besvaringstid! Denne glapp helt for oss. Vi foreslår at du går inn på medlemsakademier og velger «øst» for å se medlemsakademiene i Oslo-regionen. Deretter går du inn på sidene til de akademiene som er aktuelle for deg og kontakter leder eller kontaktperson for aktuelle medlemsakademier via e-post eller telefon. Sekretariatet har dessverre ikke mulighet til å sette deg på kontaktlistene til medlemsakademiene da de er selvstyrte. Håper du finner mange gode møter!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

Bevegelse. Forum. Fristed.